Rolety

zewnętrzne

Inwestycja w rolety zewnętrzne przynosi długoterminowe korzyści zarówno dla funkcjonalności, jak i estetyki domu – zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Decydując się na zakup w naszym sklepie otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości obsługi sprzedażowej i montażu zakupionych rolet.

Zachęcamy również do poznania naszej oferty sprzedaży i montażu bram garażowych, rolet balkonowych oraz markiz tarasowych.

Rolety zewnętrzne w Bielsku Białej i Żywcu

Precyzja wykonania, wynikająca ze starannie dobranych materiałów, przekłada się na satysfakcjonujące użytkowanie i pożądane właściwości rolet o różnych wymiarach, w zależności od wymagań i potrzeb Klienta.

W Green House dostarczamy i montujemy rolety zewnętrzne w takich miastach jak Bielsko Biała, Cieszyn Tychy oraz Żywiec oraz na całym terytorium województwa Śląskiego.

Najwyższa jakość rolet zewnętrznych w Bielsku Białej i Żywcu

W Green House oferujemy Państwu system rolet zewnętrznych ALUPROF. Jest to produkt wykonany całkowicie z elementów polskiej produkcji. Stosowany z wielkim powodzeniem w całej Polsce i za granicą.

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE – SPECYFIKACJA

Rolety z naszej oferty są w pełni konstrukcją aluminiową z pancerzem PA 39 ocieplanym. Posiadają specjalne zawiesia blokujące oraz wytrzymały zwijacz sznurowy.

Dostępne są w kolorach:

brąz, ciemny brąz, biały, szary, beż, srebrny, antracyt, kość słoniowa. Ponadto za niewielką dopłatą dekory: złoty dąb, orzech, mahoń, winchester.

Wyposażenie dodatkowe do rolet zewnętrznych:

 • zwijacz korbowy,
 • silniki YAP, silniki ASA detekcja przeszkód,
 • sterowniki radiowe, piloty, sterowniki blebox
 • mechanizm sprężynowy, zamek w obciążniku,
 • zasuwki ręczne w obciążniku, rygle automatyczne.

 

Rolety zewnętrzne w Bielsku Białej i Żywcu – ceny

CENY BRUTTO zawierają pomiary, montaż, dojazdy, zwijacz ręczny LINKA i VAT 8%. Oczywiście wykonujemy również usługi dla firm z VATem 23%. Szczegółowy cennik wysyłamy na Państwa maila.

Rolety zewnętrzne w Green House – dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Decydując się na współpracę z nami zyskujesz:

♦ darmową wycenę

♦ realizację internetową bez konieczności odwiedzin w naszej siedzibie

♦ profesjonalny montaż

♦ terminowość

♦ niskie ceny przy wykorzystaniu materiałów renomowanych firm polskich i zagranicznych

Nasi specjaliści ds. sprzedaży i montażu są do Twojej dyspozycji.

Podejmij pierwszy krok i skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się sprawnym procesem zakupu i montażu.

Montaż rolet zewnętrznych w Bielsku Białej i Żywcu – jak wygląda współpraca?

 

W Green House zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet zewnętrznych. Przed rozpoczęciem współpracy wykonujemy wstępną wycenę za realizację zlecenia.

Wycena odbywa się bezpośrednio po przesłanym przez Państwa bądź dokonanym przez nas pomiarze. Po akceptacji indywidualnie przygotowanej oferty cenowej gwarantujemy Państwu dostarczenie wysokiej jakości produktów.

Po umówieniu się na dogodny dla Państwa termin dbamy o wykonanie profesjonalnego montażu przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych montażystów, każdorazowo z najwyższą starannością.

rolety zewnętrzne green house

Wyceny za montaż rolet zewnętrznych w Bielsku Białej, Tychach, Cieszynie i Żywcu

Polecamy nasze WYCENY online, proszę wysłać na maila oknorol@gmail.com. W celu wykonania wyceny potrzebujemy informacji tj.:

 • szerokość oraz wysokość otworu okiennego (lub okna)
 • proponowany kolor rolet
 • z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?
 • montaż we wnęce okiennej, czy w wersji tzw „na mur”,
 • miasto i miejsce montażu (budynek mieszkalny, czy firma)
 • regulacja ręczna, czy na silnik z pilotem?

Rolety zewnętrzne – ekonomiczne i wygodne rozwiązanie

Rolety zewnętrzne stanowią dodatkową barierę ochronną. Skutecznie zabezpieczają dom przed włamaniem. Rolety zewnętrzne pozwalają skutecznie odciąć dopływ światła i dźwięków, które uniemożliwiają odpoczynek i sen. Oferowane przez nas rolety zewnętrzne ALUPROF są dodatkowo ocieplane. Wpływa to na zmniejszenie kosztów ogrzewania pomieszczeń. Dlaczego? Po pierwsze, działa tutaj sam pancerz rolety, który zahamowuje przepływ powietrza. Po drugie, opuszczona roleta powoduje powstanie tak zwanej poduszki nieruchomego powietrza, która wypełnia przestrzeń pomiędzy zewnętrzną stroną okna oraz wewnętrzną stroną opuszczonej rolety. To ciepłe powietrze jest izolatorem. Montujemy na terenie całego Śląska, Zagłębia i Podbeskidzia.