Daszki/Zadaszenia

DASZKI nad DRZWI i BALKONOWE
Zadaszenie jest to rozwiązanie dające wiele korzyści, które jednak należy odpowiednio wybrać i zamontować. Bardzo duża liczba możliwości sprawia, że każdy może wybrać dla siebie taki produkt, który spełni jego oczekiwania i będzie nie tylko dodatkiem poprawiającym estetykę elewacji, ale również praktycznym rozwiązaniem dla domu czy obiektu użyteczności publicznej.

Wybór odpowiedniego kształtu, wymiaru oraz koloru zadaszenia ma bardzo duże znaczenie. Warto pamiętać, że jest to wydatek jednorazowy i inwestycja na długie lata, w związku z czym lepiej dokładnie zapoznać się z rozwiązaniami, które spełnią oczekiwania – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i również estetyki. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne rozwiązania z aluminium, poliwęglanu oraz akrylu, które zostały pomalowane proszkowo i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Podstawową funkcją, jaką pełnią zadaszenia to częściowa ochrona, ale w sposób znaczny, przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – przede wszystkim opadami deszczu i śniegu. Zadaszenia chronią i zapobiegają, na ile jest to możliwe, niszczeniu drzwi, okien, podjazdu. tarasu.

Szczególnie polecamy DASZKI nad DRZWI WEJŚCIOWE. Spora część dystrybutorów i producentów drzwi w celu udzielenia gwarancji wymaga zamontowania zadaszenia nad swoim produktem.  CENNIK DASZKÓW  o TYPOWYCH WYMIARACH Z MONTAŻEM dla wersji zarówno KLASYCZNEJ, jak i NOWOCZESNEJ

Oczywiście mamy ponadto w swej ofercie: 

  • daszki balkonowe,
  • zadaszenia tarasów,
  • witryn sklepowych oraz bram garażowych.

Polecamy  wyceny online DASZKÓW  o nietypowych wymiarach:

Prosimy o podanie na naszego maila: oknorol@gmail.com

  • długości oraz wysięgu daszku?
  • montaż daszku  do ściany czy do spodu balkonu?
  • z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?
  • miasto montażu

Ponadto mamy specjalną ofertę dla naszych południowych sąsiadów.

AKCE – montaże Ostrawa, Karvina, Frydek Mistek, Trinec

Informacje

Daszki nad drzwi niepodważalnie stanowią przydatne urozmaicenie dla naszego domu, chroniąc częściowo, ale w sposób znaczny, przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymia także upadkiem elementów budynku, czy np doniczek.

Rodzaje daszków na drzwi

Istnieje kilka rodzajów daszków, każdy z nich charakteryzuje się innymi gabarytami oraz trudnością w montażu. Najprostszym przykładem może być płaski daszek o prostych krawędziach. Nie zasłania dużych fragmentów ściany, przy okazji nie koliduje z pozostałymi elementami domu. Daszek nad drzwi jednospadowy, niewielki, pasuje do niemal każdego budynku.  Popularne są daszki dwuspadowe, ze spadkami na boki. Tu jednak należy zwrócić większą uwagę na detale. Główny problem stanowi zrównanie okapów i gzymsów budynku oraz bocznych połaci daszku. Każde ułożenie ma swoje wady i zalety, dlatego powinniśmy szczególnie zwrócić na to uwagę. Nawet jeśli udałoby się ułożyć je na tym samym poziomie, może okazać się, iż taki układ nie sprawdza się z dachem naszego domu. Szczególnie warte uwagi są daszki z boczną ścianą. Ta dodatkowa osłona kryje nas w sposób znaczny, ale z obiektywnych względów niecałkowity, przed wiatrem, zacinającym deszczem oraz zimnem.