Rolety garażowe

W codziennej pracy stawiamy na niezawodność oraz wygodę

Montaż rolet garażowych, którą nasza firma zajmuje się już od wielu lat, pozwala nam na odkrywanie coraz lepszych sposobów na realizację tych założeń. Nieustannie doskonaląc nasze produkty jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom drzwi garażowe wyróżniające się ponadczasową stylistyką oraz bezapelacyjną trwałością. Jedną z naszych licznych propozycji są modele rolowane, które przygotowaliśmy z myślą o tych z Państwa, którzy najbardziej cenią sobie rozwiązania pasujące do małych garaży o niskich nadprożach.

Możemy polecić to rozwiązanie tym z Państwa, którzy poszukują modeli gwarantujących prostą obsługę oraz niesprawiających jakichkolwiek problemów przy otwieraniu lub zamykaniu. Odpowiednio wykorzystany system zdalnego sterowania, jak i awaryjnego otwierania korbą, stwarza doskonałe warunki do tego, by – nawet w trakcie obsługi manualnej – było przyjemnością i łatwością obsługi.

Montujemy rolety garażowe zachowując wysokie standardy jakości. Przygotowujemy konstrukcje w oparciu o sprawdzone techniki produkcyjne oraz mając na uwadze preferencje Klienta. Umożliwiamy przygotowanie konstrukcji dla rolet o maksymalnej szerokości do 270 cm i wysokości do 230 cm ( otwór 255 x 203 ). Polecamy montaż na całym Podbeskidziu, Śląsku i Zagłębiu. 

ROLETY GARAZOWE MINI o pow. do 8,0 m2 z profilu PA52

KORZYŚCI wynikające z zamontowania ROLETY GARAŻOWEJ

Wśród wielu korzyści wynikających z wyboru TEGO modelu na pierwszym miejscu wymienić należy te estetyczne. Nasi Klienci mogą zdecydować się zarówno na wybór KOLORÓW STANDARDOWYCH, jak również wariant z specjalną okleiną drewnopodobną, która doskonale będzie korespondowała z architekturą tradycyjną oraz nowoczesnymi projektami. Co istotne mamy też wersję ręczną, która jest do garaży bez prądu.

Automatyczne otwieranie. Przygotowując ofertę ROLET garażowych postawiliśmy na możliwość zindywidualizowania realizacji. Dlatego też każdy nasz projekt może zostać wzbogacony dodatkowymi, zgodnymi z życzeniami Klienta udogodnieniami. Wśród proponowanych jest zautomatyzowanie systemu otwierania. Będą Państwo mieli całkowitą pewność, że bez względu na porę dnia i roku mechanizm będzie działał.

Ocieplenie. Profil PA 52 jest wypełniony pianą styrudorową o grubości 13 mm, dzięki czemu przygotowana przez nas realizacja stanowi doskonałą i szczelną barierę termiczną dla całego budynku.

Polecamy nasze WYCENY online, proszę wysłać na maila oknorol@gmail.com

  • szerokość oraz wysokość otworu do garażu
  • preferowana kolorystyka
  • z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?
  • miejsce ( dom czy firma )
  • miasto montażu
  • czy garaż jest częścią budynku mieszkalnego, czy wolno stojący?
  • wielkość nadproża i węgarków wewnętrznych