Markizy tarasowe typowe GREEN HOUSE

Montowane są nad tarasami oraz pod balkonami. Idealnie nadają się także do sklepów lub kawiarenek. Wykonane są na bazie konstrukcji aluminiowej w kolorze BIAŁYM, a ramiona z przegubami na łańcuchach Flyer”a. Zwijane ręcznie za pomocą specjalnej korby. Polecamy wersję standard ( bez kasety ) z poszyciem przeciwsłonecznym,  tkanina 100% Acryclic – waterprof. Falbana prosta lub fala. SUPER PROMOCJA nowe, niższe ceny z naszym montażem .

MARKIZY TARASOWE O TYPOWYCH WYMIARACH.

 • MARKIZA 230 x 160 wysięg
 • MARKIZA 290 x 190 wysięg
 • MARKIZA 350 x 220 wysięg
 • MARKIZA 410 x 250 wysięg

Polecamy  wyceny online markiz o nietypowych wymiarach:

Prosimy o podanie na naszego maila: oknorol@gmail.com

 • długości oraz wysięgu markizy tarasowej
 • montaż markizy tarasowej  do ściany czy do spodu balkonu ?
 • z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?
 • miasto montażu
 • regulacja markizy tarasowej ręczna czy na silnik z pilotem?

Jeszcze do niedawna markizy kojarzyły się z dobrem, które sporo kosztuje.  Znane od lat, po dzień dzisiejszy spełniają tę samą funkcję: ochrona przed słońcem, ozdoba witryn sklepowych, restauracji i kawiarenek.  W nieodległej przeszłości tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na zakup i montaż markizy na prywatnej posesji. Markizy były drogim elementem upiększającym. Ceny markiz wynikały z dość wysokich kosztów produkcji, użytych materiałów, automatyki sterującej oraz niemałych kosztów dystrybucji i transportu. Od samego początku naszej działalności stanęliśmy w opozycji do drogich markiz, montując markizy ekonomiczne, proste, wykorzystujące nieskomplikowane mechanizmy, bez zbędnej automatyki a spełniające swoje zasadnicze funkcje. Markizy, które prosto i szybko można także samodzielnie zamontować. Ze względów ekonomicznych ograniczyliśmy ilość dostępnych rozmiarów oraz kolorów poszyć. Wszystko po to, aby zaoferować Państwu markizy w jak najlepszej jakości i cenie przystępnej dla każdego.

 1.  Markizy nie tylko chronią nas przed palącym słońcem, ale także mogą być ozdobą naszego domu i tarasu. Kolor poszycia powinien być dopasowany do naszego domu, do koloru elewacji, mebli lub okien. Odpowiedni kolor może być wspaniałym elementem ożywiającym elewację lub dodatkiem dopełniającym charakter Państwa domu.
 2.  Materiał markizy nie jest zwykłym materiałem. Jest to szczególny rodzaj tkaniny ACRYLIC – waterprof. Posiada filtr UV, który sprawdza się w pełnym słońcu. Pamiętaj o tym, aby nigdy nie zwijać mokrej markizy, gdyż materiał zapleśnieje. Po zwinięciu w czasie deszczu należy niezwłocznie po poprawie pogody rozwinąć markizę w celu wysuszenia materiału.
 3.  Przy nachyleniu min 14 stopni wytrzyma lekki, krótki deszcz.
 4.  Aluminiowa konstrukcja w kolorze białym w standardzie, wzmocniona tylną belką, która stabilizuje całość konstrukcji. Ramiona z mocnego malowanego proszkowo aluminium aż 1,2 mm grubości.

Markýzy výsuvné  !! Ostrava, Karvina, Frydek Mistek, Cesky Tesin, Trinec