Bramy dwuskrzydłowe

Oferujemy także bramy garażowe dwuskrzydłowe. Jako montażyści bram garażowych proponujemy rozwiązania na wymiar – odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Umożliwiamy przygotowanie konstrukcji o maksymalnej szerokości do 270 cm i wysokości do 230 cm.

Konstrukcja stalowa z blachy trapezowej pionowej T10

Kolorystyka standardowa: duża gama do wyboru

 • 8017 brąz
 • 8004 cegła
 • 3011 czerwony
 • 1002 piasek
 • 7016 grafit
 • 9010 biały
 • 9006 srebrny

Możemy polecić wersje w kolorze drewnopodobnym: złoty dąb i orzech za dopłatą.
Podział na 1/2 x 2 , również niesymetryczne 1/3+2/3
Skrzydło główne – klamka + zamek, skrzydło drugie rygle góra/dół zamykane od środka.

BRAMY IMIELIN: futryny z profili zamkniętych 1,2 mm ( puste w środku ) 50 x 40 mm.

UWAGA! Za dopłatą rygle góra/dół także w skrzydle głównym, zamykającym.

BRAMY WIŚNIOWSKI: futryny z profili zamkniętych 1,5 mm ( puste w środku ) 60 x 50 mm.

Rygle góra/dół także w skrzydle głównym, zamykającym GRATIS.

UWAGA! Za dopłatą szeroki poziomy PANEL – Connect H

Jeżeli posiadasz ocieplony garaż, to dobrym rozwiązaniem będzie również ocieplenie bramy. Dzięki temu straty ciepła w całym obiekcie będą mniejsze. Jako producent podejmujemy się wykonania ocieplenia ( styropian 2 cm i panel pcv dwukomorowy ) za dopłatą, ale produkujemy też konstrukcje bez ociepleń w standardzie – zgodnie z preferencjami naszych Klientów.

Polecamy nasze WYCENY online, proszę wysłać na maila oknorol@gmail.com

 • szerokość oraz wysokość otworu do garażu
 • preferowana kolorystyka
 • z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?
 • miejsce ( dom czy firma )
 • miasto montażu
 • czy garaż jest częścią budynku mieszkalnego, czy wolno stojący?
 • wielkość węgarków zewnętrznych

Cena za 1 m2 netto.

Cena obejmuje pomiary, montaż,dojazdy, gwarancję 2 lata. Należy doliczyć VAT23% lub 8% na PKOB11

Dodatkowe drzwi jednoskrzydłowe boczne do garaży ocieplane i nieocieplane.

Jedną z wygód, które pragniemy Państwu polecić jest możliwie jak najszybszy i najprostszy dostęp do sprzętu, urządzeń oraz tego wszystkiego, co oprócz samochodu przechowywane jest w garażu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż coraz częściej przejmuje on rolę funkcjonalnego pomieszczenia gospodarczego. Dlatego też stale modyfikujemy ofertę, pozwalając tym samym naszym Klientom odnaleźć rozwiązania odpowiadające ich zmiennym potrzebom. Doskonałym tego przykładem są drzwi garażowe, które właśnie prezentujemy.

Montaż bram garażowych, którą realizujemy, wzbogacona propozycją przygotowania dodatkowych drzwi, jest także doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, dla których estetyczna spójność wykończenia budynku nie pozostaje bez znaczenia. Wykonując oba elementy (bramy garażowe oraz drzwi) z tych samych materiałów, jesteśmy w stanie zatroszczyć się o odpowiedni wygląd tych realizacji. Ponadto – zadbamy także o dopasowanie elementów wykończeniowych, takich jak chociażby spójny wzór przetłoczeń czy jednakowe klamki lub uchwyty.

Produkcja skrzydeł wejściowych bocznych przebiega analogicznie jak produkcja bramy głównej. Opracowana została przez nas w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy też dostarczać Państwu rozwiązań funkcjonalnych i znacznie ułatwiających codzienne korzystanie z garażu. Spośród najistotniejszych cech tych elementów wymienić należy:

 • estetyczne dopasowanie, tak to bramy głównej, jak również pozostałych elementów konstrukcyjnych budynku;
 • możliwość zlecenia wykonania projektu w oparciu o indywidualne wymogi, np. z uwzględnieniem dodatkowych przeszkleń;
 • wykonanie z materiałów całkowicie odpornych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (przede wszystkim czynników mechanicznych oraz atmosferycznych – w tym opadów i zmiennych temperatur);
 • możliwość wykorzystania dowolnego koloru z dostępnej palety RAL lub też okleiny drewnopodobnej.

KORZYŚCI

Drzwi boczne to alternatywa dla bram garażowych wzbogaconych dodatkowymi drzwiami. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje fizyczna możliwość ich zamontowania. Jednak po raz kolejny pragniemy podkreślić, że zadowoleni z nich będą przede wszystkim Ci z Państwa, dla których garaż nie służy jedynie zabezpieczeniu i przechowywaniu pojazdu. Wszystkie nasze realizacje są stabilne, trwałe i wyjątkowo odporne na różnorodne czynniki mechaniczne. Mogą więc służyć jako solidne zabezpieczenie obiektu. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starannie odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów. Mamy więc pewność, że zarówno trwałość, estetyka, jak i funkcjonalność naszych realizacji będzie dla Państwa satysfakcjonująca. Ponadto pragniemy zapewnić, że realizujemy zlecenia dla Klientów regionu Śląska Zagłębia i Podbeskidzia.