Markizy tarasowe

Markizy to idealne rozwiązanie nad tarasy, ogrody, balkony czy sklepy, które ozdabiają i ochraniają przed słońcem i deszczem. Markizy dostępne w GREEN HOUSE są w różnych wymiarach, kolorach i wzorach. Polecamy nasze autorskie markizy tarasowe, ponieważ wyróżnia je mocna aluminiowa konstrukcja, wodoodporne tkaniny, bardzo przystępne ceny oraz wysoka jakość.

Jesteśmy autoryzowanym dilerem markiz tarasowych o najwyższej jakości wykonania wiodącego producenta w Polsce firmy SELT. Oferta obejmuje markizy tradycyjne, ale także najnowsze rozwiązania, takie jak markiza CORSICA z oświetleniem LED. Pełna automatyka, także wiatrowa. Posiadamy uprawnienia SEP do 1 kV.

Markizy tarasowe w Bielsku Białej – gdzie realizujemy usługi?

Nasze markizy tarasowe dostarczane są do osób zamieszkujących miasta tj.:

Katowice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Żory, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladż, Jaworzno, Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, Pszczyna, Kęty, Szczyrk, Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Brzeszcze.

Ponadto świadczymy także usługi w Czechach w takich miastach jak Karvina, Cesky Tesin, Trinec czy też Jablunkov.

Wysokiej jakości markizy tarasowe w Bielsku Białej

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju markiz tarasowych w Bielsku Białej, które doskonale sprawdzą się jako praktyczny i jednocześnie dekoracyjny element każdego tarasu, balkonu, ogrodu i innych tego typu przydomowych przestrzeni użytkowych. W naszej ofercie można znaleźć:

Markizy typowe

Markizy SELT

Daszki/Zadaszenia

Markizy tarasowe – zastosowanie

Markizy tarasowe to popularne rozwiązanie, które wprowadza zarówno funkcjonalność, jak i estetykę do przestrzeni na zewnątrz. Wykorzystywane są głównie w celu ochrony przed słońcem i deszczem. Markizy tarasowe są nie tylko praktyczne, ale również doskonałe do ulepszenia aranżacji przestrzeni.

Jednym z głównych zastosowań markiz tarasowych jest ochrona przed szkodliwymi promieniami UV. Dzięki temu można spędzać czas na tarasie bez obaw o negatywny wpływ słońca na skórę oraz meble ogrodowe, które mogą ulec blaknięciu. Odpowiednie zacienienie sprawia, że taras staje się przyjemniejszym miejscem do relaksu czy spotkań towarzyskich. Markizy tarasowe pełnią także rolę osłony przed deszczem, co pozwala na korzystanie z przestrzeni na zewnątrz, nawet podczas niepogody. Chronią one również meble ogrodowe przed wilgocią, co wydłuży ich żywotność.

Markizy tarasowe w Bielsku Białej od Green House – korzyści

Firma Green House rozpoczęła działalność w 1993 roku, zdobywając wiele doświadczeń, które pozwoliły nam na rozwinięcie działalności do obecnej postaci. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, takie jak profesjonalny montaż, terminowość i niskie ceny, wykorzystując materiały renomowanych firm polskich i zagranicznych. Chcąc zakupić produkty wysokiej jakości, nasza oferta to najlepsze rozwiązanie.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą bram garażowych i rolet zewnętrznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą markiz tarasowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!