Rolety balkonowe

W Green House zajmujemy się dostarczaniem i montażem rolet balkonowych już od ponad 30 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaufaniu naszych klientów, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ponadto poza roletami balkonowymi można u nas również zamówić rolety zewnętrzne, markizy tarasowe, a także bramy garażowe.

Rolety balkonowe w Żorach i nie tylko

W ramach prowadzonej na co dzień działalności obsługujemy przede wszystkim klientów znajdujących się na terenie takich miejscowości jak:

  • Żory,
  • Pawłowice,
  • Jastrzębie-Zdrój,
  • Rybnik.

Niezależnie od miasta, w którym działamy, oferujemy klientom szeroki asortyment produktów. Ich jakość oraz funkcjonalność z pewnością zachwyci każdego.

Montaż rolet balkonowych – korzyści

Rolety balkonowe znakomicie sprawdzają się jako zabudowa balkonów w bloku, zadaszonych tarasów czy altanek, chroniąc naszą prywatność, zabezpieczając od warunków atmosferycznych i przed kradzieżą.

Zamontowane rolety balkonowe ochraniają pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem w letnie dni oraz osłaniają przed podglądaczami w długie zimowe wieczory. Dodatkowo założenie rolet balkonowych pomaga zachować temperaturę w pomieszczeniu. Zimą ciepło nie ucieka z mieszkania. Natomiast latem pomieszczenia nie nagrzewają się nadmiernie. W przypadku balkonów zlokalizowanych na parterze, rolety zewnętrzne znakomicie chronią i zabezpieczają przed kradzieżą i włamaniem zastępując niepraktyczne kraty.

Rolety zewnętrzne mogą być osadzone i kończyć się na wysokości barierek, lub być poprowadzone do samej ziemi.

Wysokiej jakości rolety balkonowe w Żorach

Oferowane przez nas rolety balkonowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu dostarczamy wyłącznie takie produkty, które są wytrzymałe, funkcjonalne, a także łatwe w użytkowaniu.

Zamawiając rolety balkonowe w Green House, mają Państwo wybór rolet z różnych kolorach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować produkt do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W trosce o zadowolenie naszych klientów, oferujemy rolety balkonowe w niskich cenach oraz zapewniamy szybki czas realizacji usług. W Green House dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo, które umożliwi sprawne działanie rolet balkonowych przez wiele lat.

Wycena za montaż rolet balkonowych w Żorach

Zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny. Prosimy o wysłanie prośby o wycenę na maila oknorol@gmail.com

W wiadomości prosimy o podanie informacji tj.:

  • wymiary (szerokość i wysokość do balustrady) balkonu,
  • preferowane barwy i wzory,
  • miasto,
  • sposób regulacji (ręcznie lub na pilot).