Bramy garażowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem bram garażowych na terenie województwa śląskiego oraz części województwa małopolskiego (Podbeskidzie). Nasi fachowcy doradzą Państwu wybór odpowiedniej bramy do garażu, biorąc pod uwagę zarówno rodzaj montażu, jak i względy praktyczne oraz estetyczne. Przyjadą również, by założyć bramę w garażu na Państwa posesji, podczas gdy nie muszą się Państwo o nic martwić. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli domów prywatnych, zakładów przemysłowych i powierzchni handlowych.

Wysokiej jakości bramy garażowe w Katowicach i Bielsku-Białej

Wszystkie oferowane przez nas bramy garażowe są wysokiej jakości, co w połączeniu z przystępnymi cenami stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę na bardzo konkurencyjnym rynku. Wieloletnie doświadczenie w montażu bram daje pewność długiej ich eksploatacji.

Oferujemy sprzedaż oraz specjalistyczny montaż w Katowicach, Bielsku Białej, Żorach, Tychach oraz na terenie Śląska, Zagłębia, Podbeskidzia, a także w Czechach.

Bogaty asortyment bram garażowych w Katowicach i Bielsku-Białej

 

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór bram garażowych. Dostępne bramy możemy podzielić na trzy kategorie, które w pełni pokrywają rynkowe zapotrzebowanie. Rodzaje bram, które można u nas kupić, to:

Bramy garażowe rolowane

Bramy rolowane wyposażone są w elektronikę i urządzenie sterujące, dzięki któremu otwierają się i zamykają (najczęściej piloty do bramy czy fotokomórki). Można wybrać bramy w standardowych, stonowanych i uniwersalnych barwach takich jak odcienie szarości, brązu, bieli, beżu lub nieco bardziej wyraziste, jak odcienie srebra,  Są to bramy otwierane i zamykane góra-dół. Są idealne do garaży, które znajdują się na posesji o ograniczonej powierzchni. To rozwiązanie jest wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Bramy garażowe dwuskrzydłowe

To rozwiązanie bardziej tradycyjne. Ich drzwi składają się z dwóch skrzydeł, które otwierają się na zewnątrz. Polecamy je raczej do garaży, wokół których jest dostatecznie dużo miejsca, aby swobodnie otworzyć drzwi bramy. Ten rodzaj bram można u nas kupić w odcieniach brązu, czerwieni, ceglanych rudości, grafitu, bieli, srebra lub w kolorze piaskowym.

Rolety garażowe

Rolety garażowe to idealny wybór wtedy, gdy w garażu nie ma zamontowanej elektroniki. U nas można zamówić rolety garażowe sterowane ręcznie! Jednak dostarczamy również bez problemu także takie, które wyposażone są w zautomatyzowane systemy otwierania.

Bramy garażowe w Katowicach i Bielsku-Białej w Green House – korzyści

Bramy garażowe z Green House to gwarancja wysokiego poziomu produktów i usług. Wszystkie nasze produkty są wykonane z odpornych i jakościowych materiałów, co zapewnia bezpieczeństwo i trwałość bram garażowych. Bramy wykonujemy na wymiar, aby żaden klient nie miał problemu z ich dopasowaniem. Nasz wykwalifikowany personel jest w stanie zapewnić profesjonalne doradztwo i montaż, który gwarantuje wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie Twojego garażu. 

Na specjalne zamówienie Klienta oferujemy bramy każdego z wyżej wymienionych rodzajów w kolorze drewna dębowego lub orzechowego. 

Zachęcamy również do poznania naszej oferty rolet zewnętrznych oraz markiz tarasowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą bram garażowych, zapraszamy do kontaktu!